Zadbamy o Rozwój
Twojego biznesu
Niezawodny personel dla Twojego biznesu!
1
2
3
4
Nie Ma Kosztów
Fakturę VAT
Płacimy Składki
Po Stronie Getswork
Wasza Firma nie ponosi absolutnie żadnych kosztów związanych z zatrudnieniem pracowników z zagranicy (ZUS, PIT4 itp.)
Zamiast prowadzenia pełnej księgowości i kadr – Partner otrzymuje raz w miesiącu fakturę VAT
Zatrudniając pracownika,
płacimy za niego składki ubezpieczeniowe i podatki
Cała praca związana z rekrutacją, zarządzaniem personelem oraz zamianą na nowego pracownika jest po stronie Getswork
Współpraca
z Getswork
Getswork sp. z o. o. specjalizuje się w dostarczaniu pracowników z zagranicy.

Większość osób pochodzi z Białorusi, Ukrainy, czy Mołdawii. Zarobkowy motyw przyjazdu sprawia, że pracują solidnie i stabilnie.

Mając na uwadze nasze doświadczenie w rekrutacji, jesteśmy w stanie w krótkim czasie zapewnić brakujący personel i szybko dostosować go do specyfiki działalności Państwa firmy.
Nasze Usługi:
Rekrutacja pracowników z zagranicy
Naszym klientom poszukujemy kandydatów do pracy ze Wschodu – Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Mołdawii. Realizujemy projekty dla klientów w całej Polsce, reprezentujących niemalże wszystkie branże. W ramach usługi rekrutacji pracowników z zagranicy, naszym klientom oferujemy również wsparcie w:
 • rekrutacji – kompletacja wymaganych dokumentów do wyjazdu,
 • legalizacji pobytu i pracy pracowników z zagranicy w Polsce.
 • organizacji zakwaterowania oraz dojazdu pracowników do pracy,
 • kompleksowym rozliczaniu kadrowo-płacowym.
Praca tymczasowa
Praca tymczasowa to elastyczne rozwiązanie kwestii zatrudnienia. Usługa polega na pozyskiwaniu pracowników zgodnie z potrzebami klienta, zatrudnianiu ich przez Getswork, a następnie oddelegowaniu tych pracowników do pracy w firmie klienta.Praca tymczasowa jest idealnym rozwiązaniem w następujących sytuacjach:
 • konieczność szybkiego pozyskania pracowników w związku z sezonowym zapotrzebowaniem,
 • potrzeba elastycznego dopasowania liczby pracowników do zmiennych potrzeb firmy,
 • brak możliwości zwiększenia stałego zatrudnienia,
 • potrzeba zastąpienia pracowników na okres choroby lub długiego urlopu.
Outsourcing procesów i funkcji
Outsourcing jest innowacyjnym rozwiązaniem oferowanym przez Getswork, które polega na przejęciu odpowiedzialności za procesy lub funkcje nie mieszczące się w definicji działalności podstawowej wspieranych przez nas organizacji. W celu optymalizacji implementujemy ustalone z klientem wskaźniki oraz dobieramy narzędzia i metody. Wdrożenie tego modelu współpracy pozwala organizacjom na kontrolę kosztów, minimalizację ryzyka i wzrost konkurencyjności.
Rekrutacje stałe
Świadczymy usługi doradztwa personalnego, wspieramy polskie i globalne koncerny w rekrutacjach kluczowych pracowników. Naszym celem jest pomoc w rozwoju biznesu klientów przez dobór najlepszych profesjonalistów na rynku, stanowiących największy kapitał każdej firmy. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W codziennej pracy wykorzystujemy różne metody rekrutacyjne, dopasowane do stanowiska i efektu, który zamierzamy osiągnąć.
Rekrutujemy pracowników o różnorodnych kompetencjach i umiejętnościach:
 • pracowników produkcyjnych i magazynowych,
 • pracowników sprzątających,
 • wykwalifikowanych pracowników fizycznych,
 • pracowników biurowych niższego szczebla,
 • wyspecjalizowanych pracowników (spawacze, tapicery).
Mocne strony pracowników ze Wschodu:
 • Pracowici i zmotywowani – przyjeżdżając do Polski nastawieni są na to, aby jak najwięcej pracować i tym samym zarobić. Jak twierdzą – im więcej pracy, tym lepiej wykorzystany czas poza domem.
 • Możliwość zatrudnienia na krótki okres, np. na czas pików sezonowych.
 • Szybki czas realizacji – sprowadzenie pracowników z Ukrainy wraz z legalizacją wykonujemy nawet w 30 dni.
 • Gwarancja – dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pozyskiwaniu pracowników z zagranicy oraz zespołowi doskonale znającemu wschodni rynek pracy oraz posługującym się lokalnymi językami, gwarantujemy skuteczność realizacji zamówienia, jak również wsparcie przy wdrażaniu pracowników do pracy.
Korzyści leasingu pracowniczego
Leasing pracowniczy można wykorzystać w każdej firmie – od małego rodzinnego biznesu, poprzez średnie i duże przedsiębiorstwa, aż po korporacje.
Kwestie ekonomiczne
Główną zaletą leasingu pracowniczego są kwestie ekonomiczne. Usługi agencji pracy tymczasowej kwalifikowane są jako koszty zewnętrzne, a nie stałe koszty pracy, co stanowi dużą oszczędność dla przedsiębiorstwa.
Minimalizacja wydatków
Minimalizacja wydatków wynika też z tego, że cały proces rekrutacyjny leży po stronie firmy outsourcingowej. Dodatkową zaletą tej sytuacji jest oszczędność czasu, ponieważ znalezieniem właściwego pracownika zajmują się specjaliści z agencji. Ich zadaniem jest wybór osoby, której kwalifikacje jak najpełniej odpowiadają wymaganiom danego pracodawcy.
Organizacja pracy
Wynajem pracowników pozwala też ulepszyć organizację pracy. Przedsiębiorstwo, które korzysta z leasingu nie musi bowiem zajmować się sprawami administracyjnymi. Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji kadrowo-płacowej jest obowiązkiem agencji.
Referencje
Niniejszym Listem Referenctjnym w imieniu spółki potwierdzamy wieloletnia współpracę z firmą Getswork Sp. z o.o. Współpraca ta pozwala mi rekomendować firmę jako bardzo rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę w branży outsourcingu pracowników. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę Getswork Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera
Bogusław Żaczek
Dyrektor REMONDIS Szczecin Sp. z o.o.
W imieniu spółki pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Getswork Sp. z o.o. w zakresie outsourcingu pracowników. Firma wykazała się wysoką jakością usług, oraz profesjonalnym podejściem do realizacji umowy. Kompetentni menedżerowie firmy troszczą się o najwyższy standard działania, uwzględziają nasze potrzeby i dopasowują do nich swoją ofertę. Mamy nadzieję, że współpraca będzie kotynuowana z korzyścią dla obu stron.
Grzegorz Konig
Dyraktor operacyjny RHENUS Data Office
Polska Sp. z o.o.
W imieniu firmy chciałbym wyrazić swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą Getswork Sp. z o.o. Firma ta wykazała się dużym profesjonalizmem, otwartością i elastycznością w podejściu do realizacji postawionych zadań. Doceniając solidną postawę firmy oraz bieżąca współpracę mogę polecić firmę Getswork Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera biznesowego.
Tomasz Krystaszek
Manager Logistyki Kontraktowej Regionu 05 w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.
Zapytaj o ofertę
Getswork Sp. z o.o.
Górecka 106, 61-483 Poznań
Kontakt